Skontaktuj się w kwestii wybranego szkolenia z dostępnej oferty Indywidualnej lub dla Firm.

W ofercie znajdują się również szkolenia szyte na miarę, czyli dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. To możliwość doboru wybranych elementów szkoleń i stworzenia zupełnie nowego. Napisz i zapytaj już dziś!  

Formularz kontaktowy
 

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na moje zapytanie.

Administratorem danych osobowych jest Magda Kaleta – Gałwa. Twoje dane będą przetwarzane w celach udzielenia odpowiedzi na zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu produktów własnych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Podanie danych jest warunkiem udzielenia odpowiedzi, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi na pytanie. Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Partnerzy biznesowi