Opinie o mnie

Magdalena jest wyjątkowym trenerem, bo do każdego uczestnika szkolenia podchodzi indywidualnie. Na bieżąco wyjaśnia wszystkie wątpliwości i jest bardzo kompetentna. Ta praca to jej pasja, a tylko dzięki pasji można osiągnąć pełen profesjonalizm. Już dwukrotnie korzystałam z jej pomocy i dzięki niej znalazłam lepszą pracę.

Monika Heba

Profesjonalizm, otwartość na drugiego człowieka, wsłuchanie się w potrzeby i odkrywanie nowych możliwości – tak wspominam coaching z panią Magdą. Niesamowita kobieta, która potrafi obudzić drzemiący w człowieku potencjał. Serdecznie polecam.

Aneta Rydz - trener, autor

Trafiłem do pani Magdy z polecenia. Chciałem zmienić cos w swojej pracy. Coaching pomógł mi podjąć decyzję o całkowitej zmianie, łącznie z miejscem zamieszkania. Pani Magda jest osobą doświadczoną i konkretną. Polecam.

Paweł – Manager

Polecam współpracę z Panią Magdalena każdemu, kto stoi przed dylematem co robić dalej ze swoim życiem zawodowym. Pani Magdalena jest coachem, który nie boi się zadawać trudnych pytań, a na które czasami cieżko mi było znaleźć odpowiedz prawdziwa zgodna z moimi uczuciami, a nie taka jaka wydawała mi się najlepsza ze względu na moje otoczenie/lenistwo/strach (?). Teraz mam nowa prace do której chodzę z radością a nie tylko poczuciem przykrego obowiązku.

Dominika – Manager

Magdalena Kaleta-Gałwa wykazuje się niebywałą uważnością i otwartością na drugiego człowieka. Dodaje niesamowitą wartość merytoryczną i dokładnie ukazuje jak najskuteczniej komunikować się z naszymi klientami. Za każdym razem ujmuje nas kompleksowością wiedzy i gotowymi rozwiązaniami. Dlatego polecam Magdę jako doradcę, stratega i szkoleniowca.

Anita Bednarczyk, Infografika Polska

Pracowałam z Magda ponad trzy miesiące, w tym czasie w moim życiu bardzo duzo sie działo niekoniecznie zgodnego z tym czego oczekiwałam. Dzięki coachingowi spojrzałam na swoje problemy z innej perspektywy. Pomogło. Pani Magda sprowokowała mnie do szczerych odpowiedzi a nie takich jakich jakich oczekiwało ode mnie otoczenie. Polecam.

Alicja - Matka Polka

Magda to inteligentna i przenikliwa rozmówczyni. Trafnie analizuje, zadaje pytania, które pomagają dostrzec to, czego na pierwszy rzut oka nie widać. Nie każdy ma ten dar. Właśnie dlatego bardzo się cieszę,że poznałam ją i właśnie z nią rozważałam, w którym kierunku powinna rozwijać się moja kariera. Magda jest ciepłą i pełną empatii osobą, która pomaga naprawdę. Nie codziennie spotykam na swojej drodze takie osoby jak ona. Polecam współpracę z Magdą osobom, które stoją przed ważnymi decyzjami zawodowymi, ale nie wiedzą w którą stronę pójść. Oraz wszystkim, którzy chcą odkryć swój prawdziwy potencjał. Magda! Dziękuję za współpracę!

Maria Kruczek, CEO All For Body

Spotkanie Pani na zajęciach (…) było ogromnym przeżyciem, a także natchnęło mnie do dalszej realizacji moich marzeń. Nie wiedziałam w trakcie naszej rozmowy o Pani zawodzie wykształceniu i sukcesach. Po zajęciach pierwsza moja myśl jaka mi przyszła do głowy: świetnie trafiłam na pozytywnie zakręconą osobę. Dopiero gdy zaczęłam szukać informacji w internecie oniemiałam z radości że zajęcia będą prowadzone właśnie przez Panią.

Patrycja Ustupska-Kaźmik

Moje doświadczenie

GODZIN SZKOLENIOWYCH

LAT DOŚWIADCZENIA W SPRZEDAŻY

GODZIN COACHINGU

Moje referencje

Partnerzy biznesowi